Tel.: 724 279 734
IČO: 64132714
DIČ:CZ6861131486


Provozní doba:
Po-Čt 8-11, 14-19
Pá 8-11, 14-18
Ne 17-20
Státní svátky ZAVŘENO

Letní provozní doba: od 1.7 - 30.9.
Po-Čt 8-11, 14-18
Pá 8-11, 14-17
Ne ZAVŘENO

Valašské Meziříčí
Kraiczova 3
První patro               Mapa

Email:
zdenastodulkova(zav)seznam.cz
VZP
Partner VZP 111

Titulní stránka

Oxygenoterapie

Posilovna

Infrasauna

Solárium

Lipolýza

Vacushape

Vibro

Rolletic

Lymfomasáže

Thermolymfomasáže

Rekondičně masážní stoly

Masáže

Akce

Drobnosti

Pillates

Storno poplatkyLipolýza - AKCE
Lipo Laser - Laserová Lipolýza

  LIPOLASER pro laserovou liposukci. Nová neinvazivní metoda na odstranění tukových polštářků a omlazení pleti. Přístroj je vybaven 10 ti aplikátory se 70 ti polovodičovími LED lasery Japonské výroby Mitsubishi. Každý LED laser má nastavitelný výkon až 100mW. Celkový výkon lasedových diod je 7W, což je výkon blížící se výkonu reuvenačních laserů. Přístrojem je možné ošetřit až 2 klienty najednou.

  Tato technologie neinvazivní laserové lipolýzy byla vyvinuta v USA a prošla rozsáhlým klinickým testováním. Využívá nízkoúrovňového laserového záření, které díky silnému toku koherentního záření vlnové délky 635nm přenáší kontinuálně do ošetřované oblasti (tukových buněk) značnou úroveň tepelné a světelné energie. To má za následek emulgaci (zkapalnění) obsahu tukových buněk a následné vyloučení tuku mimo jejich buněčnou membránu do mezibuněčného prostoru, kde je následně vyloučen lymfatickým systémem přirozenou cestou z těla ven. Navíc se dostavuje dominový efekt, kdy si buňky informaci o změně jejich obsahu předávají mezi sebou a dochází k úbytku tuku v celém těle. Díky snížení obsahu tuku v tukových buňkách je objem tukové buňky menši. Při množství milionu tukových buňek v ošetřované oblasti je efekt viditelný a dochází k úbytku v ošetřované oblasti v řádech cm. Laserová lipolýza je naprosto bezbolestná metoda a pacient pociťuje pouze lehké mravenčení a teplo v aplikované oblasti. Pro nejefektivnější výsledek je doporučeno zákrok opakovat maximálně s rozestupem 3 dny s opakováním po 6 ošetřeních. Vedlejším produktem laserového záření je omlazení pokožky, podkoží a zlepšení elasticity díky působení na kolagenová vlákna.


  Oblast využití: Redukce tukové tkáněLéčba celulitidy. Stimulce lymfatického systému. Zlepšení elasticity a omlazení pokožky.
Ošetřované oblasti: Paže, Obličej, Vnitřní a vnější stehna, Břicho a boky.
Výsledky: Průměrný úbytek po šesti ošetřeních až 9cm(3kg) na obvodu břicha.

  1 vstup 30 minut 500,-Kč,
  10 Vstupů 3500Kč