Tel.: 724 279 734
IČO: 64132714
DIČ:CZ6861131486


Provozní doba:
Po-Čt 8-11, 14-19
Pá 8-11, 14-18
Ne 17-20
Státní svátky ZAVŘENO

Letní provozní doba: od 1.7 - 30.9.
Po-Čt 8-11, 14-18
Pá 8-11, 14-17
Ne ZAVŘENO

Valašské Meziříčí
Kraiczova 3
První patro               Mapa

Email:
zdenastodulkova(zav)seznam.cz
VZP
Partner VZP 111

Titulní stránka

Oxygenoterapie

Posilovna

Infrasauna

Solárium

Lipolýza

Vacushape

Vibro

Rolletic

Lymfomasáže

Thermolymfomasáže

Rekondičně masážní stoly

Masáže

Akce

Drobnosti

Pillates

Výživový poradceRekondičně masážní stoly

  Rekondiční stoly poháněné elektromotorem.
  Pomocí těchto stolů maximálně zpevníte a zeštíhlíte svou postavu, budete se cítit fit, také budete plná energie a v neposlední řadě zlepšíte celkově svůj zdravotní stav.
  Cvičení je zvláště pro ženy, které chtějí v krátkém čase zpevnit a zeštíhlit postavu nebo si zlepšit svůj zdravotní stav.
  Doporučuje se pro ženy, které mají potíže s artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), při bolestech v zádech (krční a bederní páteř), pro astmatičky, při poruchách srdce a krevního oběhu, křečových žilách, vodnatelnosti a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.
  Cvičení je pro každého, kdo chce být zdravý a dobře vypadat. Věřte, že naše tělo bez správného zatěžování není schopné dlouhodobě zdravě pracovat.
  Na každém stole cvičíte 8 minut, přičemž jsou měněny polohy těla. Cvičení lze provádět s mírným, středním nebo plným zapojením svalstva, tedy od rehabilitačního až po rekondiční.
  Každý stůl je zaměřen na určité tělesné partie. Při jedné cvičební lekci tedy procvičíte postupně všechny Vaše svaly a klouby.
  Neuznáváme věkové kategorie. Toto cvičení je vhodné pro všechny, ať je jim 5 nebo 150 let !!!


  Cena: jeden vstup 90 Kč

  Cena: jeden vstup / výklad / 120 Kč

  Permanentka 10 vstupů 750 Kč - Důchodci 650 Kč    1.stůl: Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě.

    2.stůl: Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách.

    3.stůl: Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho.

    4.stůl: Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna.

    5.stůl: Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží.

    6.stůl: Formuje šikmé břišní svalstvo vytáčením spodní poloviny těla. Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka.

    7.stůl: Celková relaxace, uvolnění svalů a nabuzení vnitřních orgánů, prokrvení pokožky.