Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

LIPOLASER pro laserovou liposukci. Nová neinvazivní metoda na odstranění tukových polštářků a omlazení pleti. Přístroj je vybaven 10 ti aplikátory se 70 ti polovodičovími LED lasery Japonské výroby Mitsubishi. Každý LED laser má nastavitelný výkon až 100mW. Celkový výkon lasedových diod je 7W, což je výkon blížící se výkonu reuvenačních laserů. Přístrojem je možné ošetřit až 2 klienty najednou.

Tato technologie neinvazivní laserové lipolýzy byla vyvinuta v USA a prošla rozsáhlým klinickým testováním. Využívá nízkoúrovňového laserového záření, které díky silnému toku koherentního záření vlnové délky 635nm přenáší kontinuálně do ošetřované oblasti (tukových buněk) značnou úroveň tepelné a světelné energie. To má za následek emulgaci (zkapalnění) obsahu tukových buněk a následné vyloučení tuku mimo jejich buněčnou membránu do mezibuněčného prostoru, kde je následně vyloučen lymfatickým systémem přirozenou cestou z těla ven. Navíc se dostavuje dominový efekt, kdy si buňky informaci o změně jejich obsahu předávají mezi sebou a dochází k úbytku tuku v celém těle. Díky snížení obsahu tuku v tukových buňkách je objem tukové buňky menši. Při množství milionu tukových buňek v ošetřované oblasti je efekt viditelný a dochází k úbytku v ošetřované oblasti v řádech cm. Laserová lipolýza je naprosto bezbolestná metoda a pacient pociťuje pouze lehké mravenčení a teplo v aplikované oblasti. Pro nejefektivnější výsledek je doporučeno zákrok opakovat maximálně s rozestupem 3 dny s opakováním po 6 ošetřeních. Vedlejším produktem laserového záření je omlazení pokožky, podkoží a zlepšení elasticity díky působení na kolagenová vlákna.

Oblast využití

Redukce tukové tkáněLéčba celulitidy. Stimulce lymfatického systému. Zlepšení elasticity a omlazení pokožky. Ošetřované oblasti: Paže, Obličej, Vnitřní a vnější stehna, Břicho a boky. Výsledky: Průměrný úbytek po šesti ošetřeních až 9cm(3kg) na obvodu břicha.

Zvýhodněné balíčky Lipolýza:

  •  6x lipolýza + 120 minut vibro 2 400,- Kč
  • 10x lipolýza + 100 minut vibro 3 300,- Kč
  • 10x lipolýza + 10x lymfa + 100 minut vibro 4 200,- Kč
  • 10x lipolýza + 10x thermolymfa + 100 minut vibro 4 400,- Kč
  • 10x lipolýza + 10x vacushappe + 100 minut vibro 4 400,- Kč
Další informace najdete zde...

Název Cena
1 VSTUP (30 min) 500,-Kč
10 VSTUPŮ 4 000,-Kč

Ke stažení