Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz
Maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie 

založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každeho klienta, který bojuje nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení. Čili léčení dřevem.

MADEROTERAPIE, která právě vyřeší celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy. Právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky. 100% přírodní, neinvazivní metoda, bez kontraindikací.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme jen odstranili tuk, nezměnili jsme nic na naší tělesné funkci. U terapie dřevem je to jiné. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie.

Nabízí rychlé a viditelné výsledky. Terapie dřevem poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení vašich klientů.

Jak Maderoterapie funguje?
Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.Co je lymfatický systém? Oběhový systém v lidském organismu, který zajišťuje odvádění toxinů z těla tj. nespotřebované minerály, proteiny, bakterie a chemické látky přijímané z jídla a ovzduší. Lymfatický systém nemá svou "pumpu", takže funguje pouze na základě svalových stahů. Při nedostatečném pohybu se lymfatický systém zpomalí, tělo se začne zbavovat toxinů mnohem pomaleji a začne zadržovat nadbytečné tekutiny. Lymfatický systém se může zpomalit i nesprávným cvičením a životosprávou, při hormonální nerovnováze. MADEROTERAPIE opět lymfatický systém nastartuje.

Jak Maderoterapie obličeje funguje?
Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenejší a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a dočasně efektivní facelifting (ideálně při různých akcích, plesech), při pravidelných masážích dokonce viditelně zpomaluje stárnutí pleti ale zejména ochabnutí svalů obličeje. , aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodnění.

Doporučené opakování:

První výsledky jsou viditelné již po 3.-5. procedurách, nicméně je to velmi individuální a závisí to na stupni celulitidy 
Doporučená kúra je nejméně 10 sezení ve dvou sériích 
Čas jedné masáže těla se pohybuje od 45 minut
Čas jedné masáže  obličeje je 30 minut.

Cena za jednu masáž Cena za deset masáží
Jedna masáž těla (45 minut / 700,- Kč)    10 x 45 minut 6 500,- Kč
Jedna masáž obličeje (30 minut /  350,-Kč) 10 x 20 minut 3 000,- Kč
 

 

Ke stažení