Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Klasická maderoterapie

Maderoterapie je proticelulitidní a hubnoucí terapie 

založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které dělají terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každeho klienta, který bojuje nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než sto lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení. Čili léčení dřevem.

MADEROTERAPIE, která právě vyřeší celou škálu problémů, ne jen nadbytečné odstranění vody, ale tělo celkově zbaví i tuku a celulitidy. Právě s pomocí nastartování lymfatického systému se speciálními válečky. 100% přírodní, neinvazivní metoda, bez kontraindikací.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při správné používání anatomicky navržených dřevěných nástrojů s použitím přiměřeného tlaku zesiluje odbourávání tukové a fibrózní celulitidy, proto jej lze přirozeně eliminovat jinými toxiny. Při laserové nebo ultrazvukové redukci celulitidy nebo liposukci se zaměřujeme pouze na problém, aniž bychom eliminovali jeho příčinu. Pokud jsme jen odstranili tuk, nezměnili jsme nic na naší tělesné funkci. U terapie dřevem je to jiné. Maderoterapie stimuluje krevní oběh a odtok lymfy, zrychluje metabolismus, proto její účinky trvají déle než samotná terapie.

Nabízí rychlé a viditelné výsledky. Terapie dřevem poskytuje rychlé a viditelné výsledky ve formování postavy, ztrátě cm a odstranění celulitidy, což zvyšuje důvěru a nadšení vašich klientů.

Jak Maderoterapie funguje?
Cílem Maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna a břicho. Tento typ masáže aktivuje mikrocirkulaci v ošetřované oblasti a eliminuje zadržování vody. Používá se při tvarování, zpevnění a hubnutí.Co je lymfatický systém? Oběhový systém v lidském organismu, který zajišťuje odvádění toxinů z těla tj. nespotřebované minerály, proteiny, bakterie a chemické látky přijímané z jídla a ovzduší. Lymfatický systém nemá svou "pumpu", takže funguje pouze na základě svalových stahů. Při nedostatečném pohybu se lymfatický systém zpomalí, tělo se začne zbavovat toxinů mnohem pomaleji a začne zadržovat nadbytečné tekutiny. Lymfatický systém se může zpomalit i nesprávným cvičením a životosprávou, při hormonální nerovnováze. MADEROTERAPIE opět lymfatický systém nastartuje.

Jak Maderoterapie obličeje funguje?
Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenejší a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a dočasně efektivní facelifting (ideálně při různých akcích, plesech), při pravidelných masážích dokonce viditelně zpomaluje stárnutí pleti ale zejména ochabnutí svalů obličeje, aby se v těle nadále nezadržovali špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání díky zavodnění.

Doporučené opakování:

První výsledky jsou viditelné již po 3.-5. procedurách, nicméně je to velmi individuální a závisí to na stupni celulitidy 
Doporučená kúra je nejméně 10 sezení ve dvou sériích 
Čas jedné masáže těla se pohybuje od 45 minut
Čas jedné masáže obličeje je 30 minut.

 

Brazilská maderoterapie

Brazilská maderoterapie (brazilský lifting zadku) je ošetření  na tvarování těla (zpevnění, hubnutí, liftingový účinek, push-up). Jak již název napovídá, jedná se o terapii, která zahrnuje aplikaci dřevěných nástrojů (v tomto případě dřevěných baněk) různých velikostí, speciálně navržených tak, aby se přizpůsobily různým částem těla.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání . Díky brazilské Maderoterapii můžeme dosáhnout efektu kulatého a pevného zadečku a úzkého pasu a vytvarování postavy spojené s hubnutím a zpevněním kůže a podkoží.

Název Počet Cena
Klasická maderoterapie 1 vstup (45 minut) 700,- Kč
Klasická maderoterapie 10 x 45 minut 6 500,- Kč
Brazilská maderoterapie 1 vstup (45 minut) 750,- Kč
Brazilská maderoterapie 10 x 45 minut 7 000,- Kč

Výhody brazilské maderoterapie:

1. Odbourávání tukových buněk
Odstranění kritických partií.

2. Konturování těla alias brazilské zvedání
Push up, zpevnění partií.

3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž
Tento proces také aktivuje lymfatický drenážní systém v našem těle. Lymfatický systém je zodpovědný za přesun veškeré zadržované vody a posílení funkce lymfatických uzlin. Tyto uzlinky jsou v první linii, pokud jde o boj proti virům, bakteriím a toxinům. Vyčištěním těchto uzlinek posilujeme náš imunitní systém a detoxikujeme naše těla, zlepšujeme naše celkové zdraví.  

4. Zlepšená cirkulace 
Brazilská maderoterapie začíná suchým kartáčováním těla s cílem připravit pokožku a svaly na ošetření. Poté terapeut aplikuje esenciální oleje s vlastnostmi a po masáži dřevěnými doplňky zahájí masáž rukou. Tento proces zahřeje svaly zlepšením krevního oběhu, mikrocirkulace a přípravou těla na aplikaci dřevěných nástrojů. 

5. Zlepšené zdraví fascií
Vakuum umožňuje natažení pojivové tkáně – fascie a činí ji pružnější, elastickou, čímž umožňuje uvolňování zachycených toxinů, větší hydrataci a pružnost. Díky tomu jsou naše svaly méně náchylné na zranění, zlepšuje se naše pohyblivost a pomáhá zvládat chronickou bolest. 

6. Okamžitý výsledek
Lymfatický systém pomocí podtlaku absorbuje větší množství lymfy, až o 20 větší množství, čímž je dosaženo účinné detoxikace organismu a okamžitého výsledku – výrazného úbytku centimetrů.

Ke stažení