Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Trápí Vás bolesti zad nebo jen toužíte po uvolnění? Teplý masážní olej dopřeje svalům příjemný relax. Vitamíny, minerály obsažené v oleji pokožku regenerují a vyživí. Masážní svíčka je vyrobená z olejů a neobsahuje žádný vosk jako klasické svíčky. Masáž je skvělá pro uvolnění těla a mysli. Pokud hledáte něco méně tradičního, vyzkoušejte místo oleje a gelu masážní svíčku. Užijte si příjemnou masáž a místnost bude zároveň krásně provoněná, což umocní Váš prožitek.

Masážní vonné svíčky Green idea nabízí zajímavou alternativu k masážním olejům. Navodí příjemnou, intimní atmosféru. Krátce po zapálení svíčky místnost prostoupí jedna ze čtyř unikátních vůní. Po rozehřátí se pak bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který Vaši pokožku nejen provoní, ale současně ji zanechá hebkou, vláčnou a vyživenou. Jemná kompozice přírodních vosků, olejů a rostlinných silic probudí Vaše smysly a umocní pocit relaxace a pohody. Příjemný zážitek si můžete dopřát společně s partnerem při oblíbené partnerské masáži nebo sami, kdy po koupeli použijete rozehřátý vosk podobně jako výživný tělový olej.

Masážní svíčka - Černá orchidej

Masážní vonná svíčka navozuje příjemnou, intimní atmosféru. Po zapálení místnost prostoupí intenzivní opojná vůně černé orchideje se sladkým květinovým aroma vzácného květu Himalájí. Po rozehřátí svíčky se bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který Vaši pokožku nejen provoní, ale současně ji zanechá hebkou, vláčnou a vyživenou. Jemná kompozice přírodních vosků, olejů a rostlinných silic probudí Vaše smysly a umocní pocit relaxace a pohody.

Přípravek neobsahuje konzervanty, ropné deriváty a jiné cizorodé látky.

Masážní svíčka - Lotos květ

Masážní vonná svíčka navozuje příjemnou, intimní atmosféru. Po zapálení místnost prostoupí sladká květinová vůně se svěžími vodními tóny tohoto dávného symbolu čistoty a znovuzrození. Po rozehřátí svíčky se bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který Vaši pokožku nejen provoní, ale současně ji zanechá hebkou, vláčnou a vyživenou. Jemná kompozice přírodních vosků, olejů a rostlinných silic probudí Vaše smysly a umocní pocit relaxace a pohody.

Přípravek neobsahuje konzervanty, ropné deriváty a jiné cizorodé látky.

Masážní svíčka - Zelený čaj s opuncií

Masážní vonná svíčka navozuje příjemnou, intimní atmosféru. Po zapálení místnost prostoupí svěží harmonická vůně, která pozvedne vaši náladu a příjemně prozáří jakýkoli den. Po rozehřátí svíčky se bambucké máslo s voskem a mandlovým olejem rozpustí v luxusní masážní olej, který Vaši pokožku nejen provoní, ale současně ji zanechá hebkou, vláčnou a vyživenou.  Jemná kompozice přírodních vosků, olejů a rostlinných silic probudí Vaše smysly a umocní pocit relaxace a pohody.

Přípravek neobsahuje konzervanty, ropné deriváty a jiné cizorodé látky.

Ceník

Název Čas Cena
Cena svíčky  - 175,- Kč
Masáž - záda + šíje 45 min. 580,- Kč
Celé tělo  75 min. 950,- Kč