Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Brazilská maderoterapie

Brazilská maderoterapie (brazilský lifting zadku) je ošetření na tvarování těla (zpevnění, hubnutí, liftingový účinek, push-up). Jak již název napovídá, jedná se o terapii, která zahrnuje aplikaci dřevěných nástrojů (v tomto případě dřevěných baněk) různých velikostí, speciálně navržených tak, aby se přizpůsobily různým částem těla.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a přibírání. Díky brazilské Maderoterapii můžeme dosáhnout efektu kulatého a pevného zadečku a úzkého pasu a vytvarování postavy spojené s hubnutím a zpevněním kůže a podkoží.

Název Počet Cena
Klasická maderoterapie 1 vstup (45 minut) 700,- Kč
Klasická maderoterapie 10 x 45 minut 6 500,- Kč
Brazilská maderoterapie 1 vstup (45 minut) 750,- Kč
Brazilská maderoterapie 10 x 45 minut 7 000,- Kč

Výhody brazilské maderoterapie:

1. Odbourávání tukových buněk
Odstranění kritických partií.

2. Konturování těla alias brazilské zvedání
Push up, zpevnění partií.

3. Rychlejší a zlepšená lymfatická drenáž
Tento proces také aktivuje lymfatický drenážní systém v našem těle. Lymfatický systém je zodpovědný za přesun veškeré zadržované vody a posílení funkce lymfatických uzlin. Tyto uzlinky jsou v první linii, pokud jde o boj proti virům, bakteriím a toxinům. Vyčištěním těchto uzlinek posilujeme náš imunitní systém a detoxikujeme naše těla, zlepšujeme naše celkové zdraví.  

4. Zlepšená cirkulace 
Brazilská maderoterapie začíná suchým kartáčováním těla s cílem připravit pokožku a svaly na ošetření. Poté terapeut aplikuje esenciální oleje s vlastnostmi a po masáži dřevěnými doplňky zahájí masáž rukou. Tento proces zahřeje svaly zlepšením krevního oběhu, mikrocirkulace a přípravou těla na aplikaci dřevěných nástrojů. 

5. Zlepšené zdraví fascií
Vakuum umožňuje natažení pojivové tkáně – fascie a činí ji pružnější, elastickou, čímž umožňuje uvolňování zachycených toxinů, větší hydrataci a pružnost. Díky tomu jsou naše svaly méně náchylné na zranění, zlepšuje se naše pohyblivost a pomáhá zvládat chronickou bolest. 

6. Okamžitý výsledek
Lymfatický systém pomocí podtlaku absorbuje větší množství lymfy, až o 20 větší množství, čímž je dosaženo účinné detoxikace organismu a okamžitého výsledku – výrazného úbytku centimetrů.