Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Klasická masáž

Je vhodná hlavně při onemocnění pohybového aparátu k utišení bolesti, uvolnění ztuhlých svalů. Může být prováděna na problematických částech těla, nejčastěji záda a šíje, ale i na celém těle. Pomáhá odstranit bolesti hlavy, zregenerovat tělo, zlepšit krevní oběh.

Název Čas Cena
šíje 20 minut 250,- Kč
záda+šíje 45 minut 500,- Kč
celková 75 minut 790,- Kč
90 minut 980,- Kč
Záda + šíje HOT 45 minut 530,- Kč

Havajská masáž Lomi lomi

Pochází z Havajských ostrovů. Je založena na rytmických jednotkách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechejte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně i duševně. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními terapiemi.

Název Čas Cena
Obličej a dekolt 30 minut 350,- Kč
Záda a nohy 45 minut 550,- Kč
Celé tělo 75 minut 800,- Kč
Celé tělo + obličej a dekolt 90 minut 1 050,- Kč

Indonézská Masáž Bali

Báječná masáž pocházející z oblasti Bali, kde mají masáže hlubokou tradici a patří zde ke každodenní péči. Stejně jako ostrov Bali, krásný, plný vůně exotických stromů a květin, je i masáž plná energie a exotiky. Příjemné masážní hmaty za pomocí těch nejkvalitnějších olejů vás přivedou do pocitu absolutního uvolnění a relaxace. Úžasná kombinace relaxačních i tonizačních technik při Bali masáži napomáhá uvolnit napětí, stres a působí blahodárně na celkový stav organismu.

Název Čas Cena
Obličej a dekolt 30 minut 350,- Kč
Záda a nohy 45 minut 550,- Kč
Celé tělo 75 minut 800,- Kč
Celé tělo + obličej a dekolt 90 minut 1 050,- Kč

Indická antistresová masáž hlavy

Ulevuje od napětí a stresu, dovede nás k maximální relaxaci a uvolnění. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.

Název Čas Cena
Šíje, obličej, pokožka hlavy 30 minut 350,- Kč

Reflexní masáže

Reflexní terapie plosky nohy

Přináší uvolnění, snížení napětí a pocit odpočinku. Cílem této terapie je normalizace tělesných funkcí, zlepšuje krevní oběh, stimuluje očistu těla.

Čas Cena
30 minut 350,- Kč

Thajská masáž chodidel

Této masáži se právem říká "protiúnavová". Ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí spojených s poruchami krevního oběhu. Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.

Čas Cena
45 minut 500,- Kč

Bowenova tlaková masáž

Umožňuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační schopnosti a navracet ztracenou rovnováhu a harmonii. Při tlakové masáži není nutný přímý kontakt s pokožkou. Provádí se na oděném těle. Aplikuje se na bolest kloubů, žlučníku, ledvinové problémy, deprese, migrény a dokonce na ekzémy, záněty, chronické astma. Bowenova technika je dar, který tělo přijme a využije.

Název Čas Cena
Celé tělo 30 minut 350,- Kč

Breussova masáž

Masáž pro uvolnění a prevenci problémů páteře pracuje na páteři, vzpřimovačích a povrchových svalech. Posunuté hrudní a bederní obratle jsou bezbolestně uvedeny do správné polohy, ploténky po masáži regenerují a nabíjí energií. Použitý třezalkový olej uvolňuje svaly a urychluje regeneraci plotének.

Čas Cena
45 minut 500,- Kč

Dornova metoda

Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků. Po terapii dochází k okamžité úlevě.

Čas Cena
30 minut 350,- Kč

Anticelulitidová masáž nohou

Odstranění celulitidy z problémových partií. Jde o rozbourání celulitidy a prohřátí pokožky rychlými masážními chvaty

Název Čas Cena
základní 45 minut 500,- Kč
základní + ozónový zábal 80 minut 590,- Kč
základní + oz. zábal + přístroj. lymfomasáž 100 minut 650,- Kč

Lymfatické masáže

Lymfatická masáž hlavy

Jde o vyhlazení otoků a kruhů pod očima, vyhlazení vrásek a obličejových rysů, nabuzení lymfy celého těla

Čas Cena
45 minut 500,- Kč

Lymfatická (anticelulitidová) masáž

Odvodnění dolních končetin, vyhlazení celulitidy, nabuzení a detoxikace lymfy těla

Název Čas Cena
45 minut 500,- Kč
Lymfatická masáž hlavy a nohou 90 minut 990,- Kč
Lymfatická masáž celého těla 90 minut 990,- Kč
Lymfatická masáž celého těla včetně hlavy 120 minut 1 200,- Kč

Reflexní lymfatická masáž nohou

Metoda čištění lymf. systému na plosce nohy. Je velmi účinná, jemná a příjemná. Vhodná k léčení alergií, otoků, pooperačních stavů. Vhodná i při křečových žilách.

Čas Cena
45 minut 500,- Kč

Teplá lymfatická bambusová masáž celého těla

Teplo uvolňuje podkoží, nervové napětí a společně s lymfatickou masáží detoxi- kuje tělo. Hluboce relaxační.

Čas Cena
90 minut 1 050,- Kč

Teplé masáže

Lávové kameny Hot Stones

Navodí pocit úlevy a relaxace. Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.

Název Čas Cena
záda 45 minut 550,- Kč
záda+nohy ze zadu 50 minut 600,- Kč
celé tělo 90 minut 1 100,- Kč
celé tělo + obličej a dekolt 100 minut 1 150,- Kč

Bambusová masáž

Používají se nahřáté bambusové tyče různých velikostí pro dané partie těla. Tato masáž stimuluje tělo, odstraňuje stres, je velmi příjemná a účinná proti celulitidě. Lymfatická bambusová masáž se plně vyrovná ruční lymfatické masáži.

Název Čas Cena
Záda a nohy zezadu 45 minut 550,- Kč
Celé tělo 75 minut 850,- Kč
Celé tělo + obličej a dekolt 90 minut 1 100,- Kč

Rýžovo - bylinné měšce

Tato příjemná, omlazující masáž celého těla prováděná teplým olejem a plátěnými bylinnými měšci plněnými směsí bylin působí jako přírodní peeling. Tělo se za aplikace teplého oleje přirozeně připravuje na přijímání účinných látek bylinných směsí v měšcích a tím viditelně zlepšuje stav pokožky. Při této masáži se měšci přímo nahřívají klouby a páteř a tím je mezi teplými masážemi jedinečná. Okamžitá úleva páteře a kloubů, napětí, stresu, tříbí smysly, odstraňuje toxiny, zlepšuje krevní oběh, pomáhá při zácpě, prohřeje páteř a klouby.

Název Čas Cena
Jen celé tělo 90 minut 1 100,- Kč

Rituál pěti elementů

Jde o mix toho nejlepšího z masáží. Element země - protlačování přes sarong, element voda - olejová masáž, vzduch - masáž hlavy, oheň - lávové kameny, akáša - ukončení a propojení.

Název Čas Cena
záda+nohy ze zadu 45 minut 550,- Kč
celé tělo 75 minut 850,- Kč
celé tělo + obličej 90 minut 1 100,- Kč

Medová masáž

Jedná se o starou a osvědčenou detoxikační metodu, která má výborné účinky na pokožku. Pokožka je po ni jemná, sametově hebká a krásně voní po medu. Medová masáž je příjemnou záležitostí, při níž zapomenete na všední starosti.

Název Čas Cena
záda 45 minut 550,- Kč
záda+plosky nohou+kolena 90 minut 1 100,- Kč

Ke stažení