Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Ice Maderoterapie

Ice Madero therapy využívá při ošetřeních – sadu speciálních kovových pomůcek (a zmrzlého jílu (směs bylin,esenciálních olejů). Ice madero je neinvazivní způsob pro tvarování těla, redukce tuku a odstranění celulitidy. Toto jednoduché ošetření aktivuje přirozené procesy v těle, metabolizuje tuky a přeměňuje je na energii, tzv. TERMOGENEZE. Ke štěpení tukových buněk využívá chlad ze. Terapie tvarováním těla pomocí ledu.

Výhody Ice Maderoterapie:

  • Redukce celulitidy
  • Odstranění kritických partií (boky,břícho,pas)
  • Zpevňuje a napíná pokožku
  • Aktivuje lymfatický systém a zrychluje metabolismus

Ice Body Sculpting Therapy, stejně jako ostatní procedury kryolipolýzy, je spolehlivou a bezpečnou alternativou k procedurám, jako je liposukce, bez vedlejších účinků. Jedná se o jednu z nejoblíbenějších neinvazivních metod. Výsledkem je, že již po jednom ošetření se klientům podařilo viditelně zmírnit celulitidu a dosáhnout kompletní detoxikace organismu a napjaté pokožky.

Jak vypadá Ice Madero ošetření?

Jíl se na tělo nanáší ve zmrzlém stavu. Jíl je bohatou směsí bylin a esenciálních olejů, aby omladila a zjemnila pokožku. Prvních pár minut pocítíte velmi chladný pocit. To umožní přirozené zahájení termogeneze. Jíl je aplikován v opakujícím se účinném postupu, který umožňuje tvarování a zeštíhlení postavy. Ledový tělový jíl se aplikuje na požadované oblasti těla, aby podpořil zeštíhlení, redukci celulitidy a tonizaci pokožky. Tato inovativní mražená organická hlína prokazatelně přináší výsledky které jsou vidět okamžitě.

Název Cena
1 vstup 800,- Kč
10 vstupů 7 500,- Kč