Máchova 1253
Valašské Meziříčí
+420 724 279 734
zdenastodulkova@seznam.cz

Rekondiční stoly poháněné elektromotorem. Pomocí těchto stolů maximálně zpevníte a zeštíhlíte svou postavu, budete se cítit fit, také budete plná energie a v neposlední řadě zlepšíte celkově svůj zdravotní stav. Cvičení je zvláště pro ženy, které chtějí v krátkém čase zpevnit a zeštíhlit postavu nebo si zlepšit svůj zdravotní stav. Doporučuje se pro ženy, které mají potíže s artritidou (klouby budou pohyblivější a svaly se posílí), při bolestech v zádech (krční a bederní páteř), pro astmatičky, při poruchách srdce a krevního oběhu, křečových žilách, vodnatelnosti a v neposlední řadě pro ženy mající potíže s nadváhou.

Cvičení je pro každého, kdo chce být zdravý a dobře vypadat. Věřte, že naše tělo bez správného zatěžování není schopné dlouhodobě zdravě pracovat.
Na každém stole cvičíte 8 minut, přičemž jsou měněny polohy těla. Cvičení lze provádět s mírným, středním nebo plným zapojením svalstva, tedy od rehabilitačního až po rekondiční. Každý stůl je zaměřen na určité tělesné partie. Při jedné cvičební lekci tedy procvičíte postupně všechny Vaše svaly a klouby.
Neuznáváme věkové kategorie. Toto cvičení je vhodné pro všechny, ať je jim 5 nebo 150 let !!!

Název Cena
1 VSTUP 90,- Kč
VSTUP + výklad 120,- Kč
Permanentka 10 VSTUPŮ 850,- Kč
Důchodci - permanentka 10 VSTUPŮ 750,- Kč

1. stůl

Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka, zlepšuje tvar sedu. Rytmickými pohyby rozkládá tukové polštářky na hýždích bocích a stehnech. Výrazně působí proti celulitidě. 

2. stůl

Zeštíhluje a tvaruje nohy, boky, hýždě. Posiluje především stehenní svaly a tvaruje vnitřní a vnější stranu stehen. Procvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje cirkulaci krve v dolních končetinách. 

3. stůl

Napíná a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka, posiluje dolní část zad. Obnovuje elasticitu svalů v pase a zvyšuje pružnost celého těla. Výsledkem používání tohoto stolu je hladké a pevné břicho. 

4. stůl

Posiluje dolní část zad, hýždě, procvičuje stehenní svaly, vypíná a zeštíhluje boky, břicho, pas, zlepšuje tvar hýždí, rozptyluje celulitidu. Posiluje svaly pánevního dna. 

5. stůl

Zlepšuje celkové držení těla, rovná hrudní koš, vypíná a zeštíhluje horní část paží, prsa, břicho, lýtka a stehna. Účinně odstraňuje bolesti zad způsobené jednostrannou zátěží. 

6. stůl

Formuje šikmé břišní svalstvo vytáčením spodní poloviny těla. Napíná a zeštíhluje břicho, boky, stehna, lýtka. 

7. stůl

Celková relaxace, uvolnění svalů a nabuzení vnitřních orgánů, prokrvení pokožky. 

Ke stažení